Якщо вам важко самостійно розібратися з будь-яким предметом отримайте допомогу на сайті InternetUrok
Основні положення та правила
1 . Зовнішній вигляд.
Демократичний підхід щодо зовнішнього вигляду учня ЗОШ №3 передбачає відсутність форми єдиного зразка, але зовнішній вигляд є «візитною карткою» кожної людини. У стінах школи ціна одягу учня не має значення. Учень повинен з'являтися в акуратному, строгому за стилем одязі, в якому зручно під час занять та на перервах. Одяг та аксесуари не повинні заважати іншим.
2. Заборонено.
Носити шорти, брюки «під рвані», капрі, бриджі, декольтовані блузи, міні-спідниці, жувати гумку, користуватися мобільними телефонами на уроках, бігати по коридорах, некоректно проявляти емоції. Верхній одяг, головний убор, сонцезахисні окуляри, рукавички тощо слід зняти при вході у приміщення.
3. Запізнення на заняття.
Учень, котрий з'явиться в аудиторію після дзвоника, зобов'язаний подати щоденник вчителю для відповідної помітки. Учень, який запізнився більше як на 15 хвилин, на заняття не допускається. Він повинен звернутися до свого класного керівника та подати пояснювальну записку про причину запізнення.
4. Відсутність учня на занятті.
Якщо учню необхідно бути відсутнім під час занять, батьки повинні попередити про це класного керівника. Про будь-яку незаплановану відсутність необхідно повідомити того ж дня, можна зателефонувати та пояснити причину. За відсутність учня протягом тижня батьки
особисто подають пояснювальну записку. Відсутність через хворобу має бути підтверджена медичною довідкою не пізніше як за тиждень після повернення учня. Кожного дня після 1-го уроку класний керівник робить запис в журналі про відсутність учня.
5. Позакласні заходи.
Відвідування позакласного навчального заходу є обов'язковим для кожного учня.
ДІТИ В ІНТЕРНЕТІ:
ЯК НАВЧИТИ БЕЗПЕЦІ У ВІРТУАЛЬНОМУ СВІТІ
Вдосконалення інформаційних технологій створює умови для ефектив- ного розвитку сучасного суспільства. Комунікаційні засоби стали невід’ємною складовою життя людей у всіх сферах діяльності. Мобільні телефони, комп’ютери та інтернет, розширивши комунікаційні, просторові й часові межі, розкрили нові можливості для спілкування, освіти, праці, відпочинку та твор- чої самореалізації особистості. Кількість користувачів мобільних телефонів та інтернету щодня не- впинно збільшується. Більшою їхньою частиною є молодь. Незважаючи на безумовно позитивну роль сучасних комунікаційних засобів та інтернету, існують певні ризики у використанні інформаційних тех- нологій. Особливу небезпеку незахищений інформаційний простір приховує для дітей. Інтернет може містити інформацію агресивного чи соціально небез- печного змісту. А надання переваги віртуальному світу перед реальним справ- ляє негативний вплив на психіку і здоров’я дитини та може погіршити не тільки зір, поставу та сон, але й викликати тривожність, дратівливість, соці- альну дезадаптованість і узалежнену поведінку. За даними «Центру цифрових технологій майбутнього», 25% дорослих стурбовані тим, що їхні діти проводять в інтернеті забагато часу, 53% вважають кіберзлочинність реальною загрозою, а 63% висловлюють схвильованість через спілкування їхніх дітей у віртуальних співтовариствах, що лякають су- часних батьків так само, як попередні покоління бачили загрозу в негативному впливі «вулиці» на дітей. При цьому 46% користувачів всесвітньої мережі, які належать до молодіжної аудиторії, особисто зустрічалися зі своїми віртуаль- ними знайомими. Для когось інтернет може бути єдиним джерелом спілку- вання, але слід враховувати те, що віртуальна реальність ніколи не замінить гармонійних взаємин і повноцінного спілкування між людьми.